środa, 28 maja 2014

Zakupy Avon - maj

Jak każdej konsultantce przystało, również ja co miesiąc zasypuję się kosmetykami Avona. W tym miesiącu starałam się zachować umiar gdyż zebrałam już nie małą kolekcję produktów tej firmy.


• Woda toaletowa - Pur Blanca Elegance
Pierwszy raz kupiłam ją jakiś rok temu i od tamtego czasu wciąż jej używam. W tym miesiącu przyciągnęłam mnie korzystna cena 19.99, pomimo niskiejceny zapach utrzymuje się dostatecznie długo. 

• Mgiełka do ciała - Pur Blanca
Mgiełka o tym zapachu była nowością i chciałam ją wypróbować na sobie. Często używam mgiełek, bo są idealne aby wrzucić je do latem torebki bez obawy, że się stłuką. Zapach nie koniecznie mi odpowiada, jak na mój gust jest zbyt lekki i delikatny. 

• Odświeżający dezodorant do stóp

• Dezodorant antyperspiracyjny w kulce On-Duty
Kolejna Avonowa nowość. Chyba każda z nas chce latem czuć się świeżo i dobrze. 

• Żelowy lakier do paznokci - Creme Brulee
Żelowe lakiery to również nowość. Skusiłam się delikatnym kolorem, ale już po pierwszym użyciu żałowałam tego wyboru. Spodziewałam się pięknego, mlecznego koloru na paznokciach, a w rzeczywistości po nałożeniu 4 warstw paznokcie nie są idealnie pokryte. Bardzo słabe napigmentowanie zdecydowanie mnie rozczarowało i jedyne do czego mogę użyć tego lakieru do frenche.

• Żelowy lakier do paznokci - Royal Vendetta
Z tego wyboru jestem bardzo zadowolona. Idealne pokrycie już po dwóch cienkich warstwach, wspaniałe wykończenie i połysk. W najbliższym czasie postaram się pokazać Wam kilka zdjęć.

7 komentarzy: